We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC AP9952 power cable Black 1.2 m
SKU
AP9952
Category: Power Cables
| SKU | AP9952 |
|---|---|
| EAN | 0731304770060 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Cable length | 1.2 m |
| Features | |
| Cable length | 1.2 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Product colour | Black |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 48 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 56 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 56 mm |
| Package weight | 200 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |