We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Elo Touch Solutions E525977 handheld mobile computer accessory Protective boot
SKU
E525977
Category: Accessories
| SKU | E525977 |
|---|---|
| EAN | 0843173152080 |
| Manufacturer | Elo Touch Solutions |
| Availability | Out of Stock |
Rubber Boot, black, fits for: M51
| Features | |
|---|---|
| Product type | Protective boot |
| Brand compatibility | Elo Touch Solutions |
| Compatibility | M51 |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 172 mm |
| Depth | 23.6 mm |
| Height | 84.2 mm |
| Weight | 33.95 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 182 mm |
| Package depth | 31 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 65.7 g |