We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Elo Touch Solutions E815235 interface hub Black
SKU
E815235
Login for pricing
Available for backorder
Large Hub, 6 x USB, 1x RJ45, 1x RJ12, 174.73 x 30.73 x 90 mm
Category: USB Hubs
| SKU | E815235 |
|---|---|
| EAN | 0843173155159 |
| Manufacturer | Elo Touch Solutions |
| Availability | Out of Stock |
Elo large hub, fits for Elo Pay 7', Elo Pay 10' �
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Hub interfaces | USB Type-C, USB 4 Type-A, RJ-45, RJ-12 |
| Ports quantity | 9 |
| Features | |
| Product colour | Black |
| Compatible products | M51 Mobile Computer Elo Pay 7” Elo Pay M100 |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 250 g |
| Width | 174.7 mm |
| Depth | 30.7 mm |
| Height | 90 mm |
| Package width | 202 mm |
| Package depth | 85 mm |
| Package height | 267 mm |
| Package weight | 1.52 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 202 mm |
| Package depth | 85 mm |
| Package height | 267 mm |
| Package weight | 1.52 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Performance | |
| Compatible products | M51 Mobile Computer Elo Pay 7” Elo Pay M100 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |