We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (10M)
SKU
875H1AA
Login for pricing
Available for backorder
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (10M), China, Vietnam, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Categories: Video Conferencing Accessories, USB Cables
| SKU | 875H1AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663419 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (10M). Country of origin: China, Vietnam. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China, Vietnam |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (...
Login for pricing
|
Recommended
Cisco CS-QCAM-CAB-COV= video conferenc...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech Strong USB 10m
Login for pricing
|
Popular
Logitech New Riser Mount for Group
Login for pricing
|
Hot Product
Lindy 10m USB 3.2 Gen 1 and DP 1.4 Typ...
Login for pricing
|
Lindy 30m Fibre Optic USB 3.0 Cable
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875H1AA
|
CS-QCAM-CAB-COV=
|
939-001799
|
952-000080
|
43333
|
43345
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
Logitech
|
Logitech
|
Lindy
|
Lindy
|
| Connector 2 |
USB C
|
N/A
|
USB C
|
N/A
|
USB C
|
2 x USB A
|
| Product colour |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Graphite
|
N/A
|
N/A
|
| Product type |
N/A
|
Cable cover
|
N/A
|
Riser mount
|
N/A
|
N/A
|
| Connector 1 |
USB A
|
N/A
|
USB A
|
N/A
|
USB C
|
USB A
|
| USB version |
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
N/A
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
N/A
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|





