We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-OUT-MNT-ACC Accessory Mount
SKU
S0P69A
Category: Network Antennas
| SKU | S0P69A |
|---|---|
| EAN | 0190017641508 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 449.1 g |
| Width | 330 mm |
| Depth | 99 mm |
| Height | 81 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |