We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Xerox Booklet Maker for Office Finisher
SKU
497K20590
- Compatible With: Xerox® AltaLink® B8100 Series Multifunction Printers/B8200 Series Multifunction Printers/C8100 Series Color Multifunction Printers/C8200 Series Color Multifunction Printers, Xerox® VersaLink® B7000 Series Multifunction Printers/B7
Categories: Printer/Scanner Spare Parts, Printer Kits
| SKU | 497K20590 |
|---|---|
| EAN | 0095205891058 |
| Manufacturer | Xerox |
| Availability | In Stock |
Purchase 500 Sheet Booklet Maker (office Finisher) for Xerox® AltaLink® B8100 Series Multifunction Printers/B8200 Series Multifunction Printers/C8100 Series Color Multifunction Printers/C8200 Series Color Multifunction Printers, Xerox® VersaLink® B7000 Series Multifunction Printers/B7100 Series Multifunction Printers/C7000 Series Color Multifunction Printers/C7100 Series Color Multifunction Printers/C8000 Color Printer/C8000W Color Printer/C9000 Color Printer and expand workflow options for your Xerox equipment.
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 495 mm |
| Package depth | 760 mm |
| Package height | 430 mm |
| Package weight | 14.5 kg |