COTIE1000/RS
Login for pricing
In Stock: 12 available
Plastic Reusable Cable Ties 150mm x 7.6mm - Pack of 100 - Black
  • Dimensions: 100 x 2.5mm
  • Material: Nylon
  • Colour: Black
  • Quantity: Pack of 100
More Information
SKU COTIE1000/RS
EAN 5035624024915
Manufacturer connektgear
Availability In Stock
Features
TypeParallel entry cable tie
Identification tagNo
MaterialNylon
Product colourBlack
CertificationREACH
Technical details
Compliance certificatesRoHS
Weight & dimensions
Package width85 mm
Package height170 mm
Package weight3.5 g
Width7.6 mm
Length100 mm
Packaging content
Quantity per pack100 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product connektgear Plastic Reusable Cable Ties 150mm x 7.6mm - Pack of 100 - Black connektgear Plastic Reusable Cable Tie... Login for pricing