Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW power adapter/inverter Indoor 45 W Black
SKU
PWR-BGA15V45W-UC2-WW
Login for pricing
In Stock: 233 available
Power Supply for ET8x USB-C DC Connector. AC Input: 100-240V. DC Output: 15V, 3A, 45W. Requires Country Specific Grounded AC line cord
More Information
Purpose Tablet
Power supply type Indoor
SKU PWR-BGA15V45W-UC2-WW
EAN 5715063064849
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
Zebra Power Supply, USB-C, 15V, 3A, 45W, order separately: Power Cord (C5), fits for: ET60, ET65, ET80, ET85
Features
Brand compatibilityZebra
Input voltage100 - 240 V
Output power45 W
Output voltage15 V
Output current3 A
Power supply typeIndoor
PurposeTablet
Product colourBlack
USB ports quantity1
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power45 W
Output voltage15 V
Output current3 A
Performance
Brand compatibilityZebra
USB ports quantity1
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW power adapter/inverter Indoor 45 W Black Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW power adapt... Login for pricing
DELL DF266 power adapter/inverter Indoor 90 W Black DELL DF266 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
Origin Storage AC Adapter (130W) For Latitude E Series Origin Storage AC Adapter (130W) For L... Login for pricing
DELL J62H3 power adapter/inverter Indoor 90 W Black DELL J62H3 power adapter/inverter Indo... Login for pricing