Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case 25.4 cm (10") Cover Black
SKU
SG-ET4X-10EXOSKL1-01
Login for pricing
In Stock: 506 available
Rugged boot for 10” tablets
More Information
Product main colour Black
Built-in speaker(s) No
Brand compatibility Zebra
Maximum screen size 10 "
SKU SG-ET4X-10EXOSKL1-01
EAN 5704174992011
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
Rugged Boot / Exoskeleton for 10” ET40 and ET45 tablet
Technical details
Case typeCover
Maximum screen size25.4 cm (10")
Brand compatibilityZebra
CompatibilityET40, ET45
Protection featuresShock resistant
Built-in speaker(s)No
Built-in batteryNo
Product main colourBlack
Features
Case typeCover
Stand modeNo
CompatibilityET40, ET45
Built-in batteryNo
Battery
Design
Stand modeNo
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case 25.4 cm (10") Cover Black
Bestseller
Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case... Login for pricing
Targus VersaVu 32.8 cm (12.9") Folio Black Targus VersaVu 32.8 cm (12.9") Fo... Login for pricing